fbpx

O mnie

“W życiu jest czas na dwie rzeczy – miłość i pracę. Nie ma sensu marnować go na coś, o czym z góry wiadomo, że jest łatwą do przewidzenia rutyną.”
/Coco Chanel/ 

Nazywam się Kamila Mizeracka. Jestem prawnikiem i ekspertem w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Praktykuję w tej dziedzinie już od ponad 15 lat, co daje moim Klientom pewność, że powierzają swoje zamówieniowe sprawy w dobre ręce.

Od 2019 roku pełnię funkcję Członka Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych.

Publikuję w periodykach merytorycznych oraz występuję jako prelegent na kilkunastu konferencjach branżowych rocznie.

Prowadzę wiele aktywności online związanych z Pzp – zapraszam na moje media społecznościowe: Facebook, LinkedIn, Youtube, Instagram.

Jestem współautorką komentarza do nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, który ukazał się na rynku polskim jako pierwszy do tego aktu prawnego, nakładem Wydawnictwa Must Read Media.

Nakładem tego samego Wydawnictwa w 2020 roku ukazała się moja autorska książka pt. “Zamówienia publiczne o wartości poniżej 130 tys. złotych”

Skąd pasja do zamówień publicznych?

Moja droga do zamówień publicznych nie prowadziła główną autostradą. Wiele lat temu jeden z największych autorytetów w tej dziedzinie zaproponował mi współpracę. Tak zaczęła się moja przygoda życia z pzp, która trwa do dziś. Ten Mentor mawia czasem, gdy nasze drogi przecinają się: “Któż to namawiał Kamilę do pracy w zamówieniach?… Ciekawe, kto to był!” Bardzo się cieszę, że świat znalazł mi miejsce właśnie w tej dziedzinie prawa. Zamówienia publiczne mają ogromne możliwości i moc sprawczą – wystarczy je zrozumieć, a najlepiej – polubić! To nieustanna współpraca i zapewne dlatego tak lubię to, co robię!
Poznaj moje talenty Gallupa:

  • Bliskość (relacje z innymi)
  • Aktywator (działanie)
  • Komunikatywność (napełnianie zdarzeń energią)
  • Osiąganie (motywacja do działania)
  • Wiara w siebie (wiara w sprostanie wyzwaniom)

Zapisz się na Newsletter PZP, aby nic Cię nie ominęło!

<